Arrihet marrëveshja: Luis Enrique do ta drejtoj këtë skuadër

0

Luis Enrique po i rikthehet sërish futbollit.

Trajneri spanjoll ofroi dorëheqje nga Barcelona vitin e kaluar, ndërsa në verën që po vjen po i rikthehet sërish futbollit.

Sipas mediave spanjolle dhe atyre angleze, Luis Enrique ka vendosur që të bëhet trajner i një klubi nga Premier Liga, e që në garë janë Chelsea dhe Arsenali, përcjell ORAinfo.

Blutë po e shkarkojnë Conten në fund të këtij sezoni, andaj Enrique do të transferohet në ‘Stamford Bridge’ kështu duke e refuzuar kalimin te rivali i tyre lokal që gjithashtu ed o largimin e Wengerit./ORAinfo/

Comments
Loading...