Take a fresh look at your lifestyle.

Besohet se Reina pas ndeshjes ndaj Interit ka kryer testet mjekësore te Milani

0
Loading...

Napoli barazoi ndaj Interit pa gola, por Pepe Reina ka shfrytëzuar këtë ndeshje edhe për gjëra personale.

Sipas Sky Sport Italia, spanjolli me këtë rast është ndalur në Milano dhe në një takim sekret me Milanin ka përfunduar vizitat mjekësore.

Ato ishin vetëm pjesa e parë e testeve, para se të nënshkruajë përfundimisht për kuqezinjtë.

Spanjolli është i lirë të nënshkruajë me çdo klub pasi është në gjashtë muajt e fundit te Napolit.

Por, ende nuk duhet se 34-vjeçari do të zëvendësojë Gianluigi Donnarumman, apo do të jetë numri dy në San Siro.

Reaina është në të kaluarën ishte pjesë e Liverpoolit, Bayern Munichut, Villarrealit dhe Barcelonës. /Telegrafi/

Comments
Loading...