Gruaja e Di Marias e bllokon kalimin e yllit të madh te Manchester United

0

Lucas Moura është bërë cak i Manchester United.

Anësori brazilian nuk është i lumtur te PSG-ja, andaj po e kërkon largimin nga atje.

Manchester United po e kërkon transferimin e Mouars, mirëpo gruaja e Angel di Marias e ka paralajmëruar atë, përcjell ORAinfo.

Ajo i ka thënë brazilianit se jeta në Manchester është shumë ndryshe, jeta e natës nuk është e mirë dhe koha atje është shumë me shi./ORAinfo/

Comments
Loading...