Juventus me formacion super sulmues ndaj Tottenhamit

0

Juventus do të luajë me formacion sulmues ndaj Tottenham Hotspur sonte në Ligën e Kampionëve.

Mediat italiane raportojnë se trajneri Massimiliano Allegri në stërvitjen e fundit ka provuar Federico Bernardeschin në sulmin prej katër dhe vetëm dy mesfushorë, përcjell “lajmi.net”.

Buffon; De Sciglio, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Bernardeschi, Mandzukic, Douglas Costa; Higuain. /Lajmi.net/

Comments
Loading...