Shikoni pritjen e “çmendur” të Strakoshës në minutat e fundit në derbin me Romën

0

Shikoni pritjen e “çmendur” të Strakoshës në minutat e fundit në derbin me Romën

Ai ndali goditjen e Edin Dzekos me kokë, e cila po shkonte drejt rrjetës.

Thomas Strakosha është më meritori për pikën që e mori Lazio ndaj Romës.

Portieri shqiptar bëri pritje të jashtëzakonshme në minutat e fundit, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai ndali goditjen e Edin Dzekos me kokë, e cila po shkonte drejt rrjetës.

Strakosha në dy raste u ndihmua edhe nga shtylla pingule dhe traversa, kështu që derbi u mbyll pa fitues. /Lajmi.net/

Leave A Reply

Your email address will not be published.