Messi e Pogba kalojnë kohën në Dubai, pinë çaj bashk

0 43

Një foto është shpërndarë në rrjetet sociale ku shihen Lionel Messi dhe Paul Pogba duke biseduar në Dubai, dhe duke pirë çaj.

Paul Pogba nuk është pjesë e Kombëtares së Francës për shkak të lëndimit, fotot janë shpërndarë në Twitter, shkruan Gazeta Express.

Siç shihet në foto dy yjet e futbollit duket se kanë kaluar momente të mira së bashku. /Gazeta Express/

Comments
Loading...