Autogoli i shqiptarit në Suedi po konsiderohet ‘vepër arti’ (Video)

Ndodhi në Suedi këtë fundjavë. Mbrojtësi ka parë topin, ka parë, mbrojtjen, portierin, por ajo që bën është e pabesueshme.

Gjithçka ka ndodhur në ndeshjen Hacken – Elfsborg dhe autori i autogolit është mbrojtësi me origjinë nga Kosova, Robert Gojani.

Autogol më të vërtetë qesharak, por edhe i çuditshëm.

Comments are closed.