Përgatituni! Po ndodh shkëmbimi më  i madh në histori të Milanit

0

Radamel Falcao ishte një nga emrat më të famshëm të këtyre ditëve në Itali. Sulmuesi kolumbian udhëhoqi një nga faqet e gazetës Tuttosport, në të cilën gazeta tha se AC Milan dëshiron të ketë shërbimet e tyre për sezonin e ardhshëm,përcjell ORAinfo.

Dhe Milan po mendon të bëjë një shkëmbim mes tij dhe André Silva.

Thashethemet u përhapën nga disa media italiane, një nënshkrimit, që sipas mediave të Torinos do të kishte shumë ngazëllyer trajneri i ekipit, Gennaro Gatusso.

André Silva është një nga zhgënjimet më të mëdha të sezonit në Serie A. Ai ka shënuar vetëm dy gola në 23 ndeshje dhe nuk ka qenë me ndikim në ekip. Një negociatë që do të kishte si ndërmjetës Jorge Mendes, i cili, është agjenti i të dy lojtarëve./ORAinfo/

Leave A Reply

Your email address will not be published.