Rivali nga Premier Liga befason Arsenalin, ofertë serioze për Wengerin

0

Trajneri aktual i Arsenalit, por i cili do të largohet në fund të sezonit Arsene Wenger mund t’a befasoj klubin aktual duke mos u larguar nga kampionati anglez, por duke shkuar tek njëri nga rivalët e tyre, transmeton Sovrani.info.

Everton shpreson që Arsene Wenger të zëvendësojë menaxherin aktual Sam Allardyce, raporton Daily Star.

Wenger do të largohet nga Arsenali pas këtij sezoni, dhe ‘Toffees’ kanë bërë përpjekje të rregullta për të bindur 68-vjeçarin që të shkojë në Goodison Park. /Sovrani.info/

Leave A Reply

Your email address will not be published.